Интернет-магaзин ГЛОБУС VIG

0 800 500 157

Написать письмо Позвонить по Скайп
 
 
русукр
Главная О компании Акции Оплата и доставка Контакты
 
 

Условия Акции "Подарок "-19%" в День рождения Компании!"


УСЛОВИЯ АКЦИИ

"ПОДАРОК "-19%" В ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ"

 

«Месяц скидок в День рождения!»

Страхова Компанія «Глобус» Vienna Insurance Group вітає своїх клієнтів з наближенням 19 річниці з дня заснування Компанії та повідомляє про оголошення Маркетингової Акції «Подарунок «-19%» в День народження!» (далі – «Акція»).

Акція проводиться на наступних умовах:

1. Організатор Акції Страхова Компанія «Глобус» VIG:

Місцезнаходження Організатора: 01001, Україна, м. Київ, вул. А. Іванова 21/17-1.

Телефон гарячої лінії Акції: 0 800 500 157 (усі дзвінки в Україні зі стаціонарних телефонів є безкоштовними)

Короткий мобільний: 502 (дзвінки з мобільних телефонів оплачуються за тарифами відповідного оператора).

2. Мета: привернення уваги клієнтів, Партнерів СК «Глобус» VIG та Інтернет-користувачів до Інтернет-магазину Компанії, в якому громадяни, що потребують страхування, можуть отримати широкий комплекс страхових продуктів за цінами «без посередників» в доступній для користувачів Інтернету формі та з метою заохочення Страхувальників, які відзначають 19-ту річницю СК "Глобус" VIG разом з нами, та бажають скористатись подарунком Компанії - знижкою в розмірі -19% на всі добровільні види страхування.

3. Споживачі: Громадяни України - фізичні та юридичні особи-резиденти та нерезиденти, які є клієнтами СК «Глобус» VIG.

4. Строк проведення Акції: з 01.05.2013 року до 31.05.2013 року (включно)

5. Територія дії Акції: Україна.

6. Акційні страхові продукти – всі добровільні види страхування, за наступними групами:

6.1. Автострахування

6.2. Страхування майна, відповідальності

6.3. Особисте страхування

6.4. Страхування туристів та пасажирів

7. Умови участі в Акції.

7.1. Учасником Акції може стати будь-яка правоздатна особа, яка бажає придбати поліс на будь-який добровільний вид страхування через Інтернет-магазин СК «Глобус» VIG в період Акції.

7.2. Для участі в Акції необхідно через власні відповідні технічні засоби та Інтернет зайти до Інтернет-магазину СК «Глобус» VIG та придбати страховий поліс (замовити та укласти Договір страхування через Інтернет-магазин СК «Глобус» VIG).

7.3. Учасник Акції (Клієнт-страхувальник) має можливість придбати поліс страхування (добровільні види страхування) з гарантованою знижкою у розмірі 19%*.

7.4. Беручи участь у Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором / Виконавцем / Партнером Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором/Виконавцем/Партнером Акції, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

7.5. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Умов проведення Акції, і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції, відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

* - знижка застосовується, якщо сума нарахованого страхового платежу є не менше 10 грн.

8. Довідки:

Адміністратор ІМ Гуснай Олена

Моб. 050 432 47 81

Тел. 044 254 53 78 (вн. 602)

e-mail: husnai@ic-globus.com

*   *   *

 


 
 
  вверх