Интернет-магaзин ГЛОБУС VIG

0 800 500 157

Написать письмо Позвонить по Скайп
 
 
русукр
Главная О компании Акции Оплата и доставка Контакты
 
 

Лето с Глобусом


«Літо з Глобусом – літо без турбот!»

Страхова Компанія «Глобус» Vienna Insurance Group вітає своїх клієнтів з наближенням 19 річниці з дня заснування Компанії та повідомляє про оголошення Маркетингової Акції «Літо з Глобусом» (далі – «Акція»).

Акція проводиться на наступних умовах:.

  1. Організатор Акції Страхова Компанія «Глобус» VIG:

Місцезнаходження Організатора: 01001, Україна, м. Київ, вул. А. Іванова 21/17-1.

Телефон гарячої лінії Акції: 0 800 500 157 (усі дзвінки в Україні зі стаціонарних телефонів є безкоштовними)

Короткий мобільний: 502 (дзвінки з мобільних телефонів оплачуються за тарифами відповідного оператора).

2. Мета: привернення уваги клієнтів, Партнерів СК «Глобус» VIG та Інтернет-користувачів до Інтернет-магазину Компанії, в якому громадяни, що потребують страхування, можуть отримати широкий комплекс страхових продуктів за цінами «без посередників» в доступній для користувачів Інтернету формі та з метою заохочення Страхувальників, які збираються провести літню відпустку за кордоном та обрали СК «Глобус» VIG в якості свого Страховика.

3. Споживачі: Громадяни України - фізичні та юридичні особи-резиденти та нерезиденти, які є клієнтами СК «Глобус» VIG.

4. Строк проведення Акції: з 25.06.2013 року до 31.08.2013 року (включно).

5. Територія дії Акції: Україна.

6. Акційні страхові продукти – Медичне страхування за кордоном (асистанс) (МЗА) та Добровільне страхування паспорту (ДСП).

7. Умови участі в Акції.

7.1. Учасником Акції може стати будь-яка правоздатна та дієздатна особа, яка бажає придбати поліс МЗ через Інтернет-магазин СК «Глобус» VIG в період Акції.

7.2. Для участі в Акції необхідно через власні відповідні технічні засоби та Інтернет зайти до Інтернет-магазину СК «Глобус» VIG та придбати страховий Поліс (замовити та укласти Договір страхування через Інтернет-магазин СК «Глобус» VIG).

7.3. Учасник Акції (Клієнт-страхувальник) має можливість придбати поліс страхування МЗА та, додатково, отримати поліс ДСП у подарунок.

7.4. Беручи участь у Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором / Виконавцем / Партнером Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором/Виконавцем/Партнером Акції, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

7.5. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Умов проведення Акції, і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції, відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

8. Довідки:

Адміністратор ІМ Гуснай Олена

Моб. 050 432 47 81

Тел. 044 254 53 78 (вн. 602)

e-mail: husnai@ic-globus.com


 
 
  вверх