Интернет-магaзин ГЛОБУС VIG

0 800 500 157

Написать письмо Позвонить по Скайп
 
 
русукр
Главная О компании Акции Оплата и доставка Контакты
 
 

Условия Акции "Юбилейная! Нам 20 лет!"


 

Страхова Компанія «Глобус» ViennaInsuranceGroupщиро вітає своїх клієнтів з 20-ти річчям з дня свого заснування та повідомляє про оголошення Маркетингової Акції «Ювілейна! Нам 20 років!» (далі,– «Акція»), за якою її учасники отримують знижку «-20%» на найбільш затребувані страхові продукти Компанії. Акція проводиться на наступних умовах:.

1. Організатор Акції - Страхова Компанія «Глобус» VIG.

Місцезнаходження Організатора: 01001, Україна, м. Київ, вул. А. Іванова 21/17-1.

2. Телефон гарячої лінії Акції: 0 800 500 157 (усі дзвінки в Україні зі стаціонарних телефонів є безкоштовними).Мета: залучення нових клієнтів та заохочення постійних користувачів послуг СК «Глобус» VIG та інших громадян, що потребують страхування шляхом донесення до споживачів страхових послуг та суспільства інформації про високий рівень страхового убезпечення, який надається з боку СК «Глобус»  VIG на українському страховому ринку.

3. Споживачі: Громадяни України - фізичні та юридичні особи-резиденти та нерезиденти, які є клієнтами СК «Глобус» VIG або звертаються в Компанію за страховими послугами вперше.

4. Строк проведення Акції: з 15.05.2014 року до 31.05.2014 року (включно).

5. Територія дії Акції: Україна.

6. Акційні Страхові продукти:

6.1. Авто-Каско;

6.2. АК-експрес (авто-каско експрес);

6.3. ССМ (спрощене страхування майна);

6.4. КСЖ (комплексне страхування житла);

6.5. ВМБК (страхування відповідальності власників майна, будинків та квартир);

6.6. НВ (страхування від нещасних випадків);

6.7. ДЦВ (добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів);

6.8. СДВ (страхування документів водія);

Детально із умовами страхування із зазначених Страхових продуктів можна ознайомитись на сайті www.ic-globus.com.

7. Умови участі в Акції.

7.1. Учасником Акції може стати будь-яка правоздатна особа, яка бажає укласти договір страхування в СК «Глобус» VIG в період Акції.

7.2. Для участі в Акції необхідно звернутись до найближчого офісу СК «Глобус» VIGу регіоні проживання або до Страхового Агента та укласти Договір страхування із будь-якого страхового продукту (або декількох страхових продуктів), що зазначені в п.6 цих Умов

7.3. Учасник Акції (Клієнт-Страхувальник), гарантовано, отримує від СК «Глобус» VIGзнижку в розмірі  20% на акційні страхові продукти (п. 6).*

7.4. Беручи участь у Акції, кожен Учасник Акції, тим самим, підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором / Виконавцем / Партнером Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудио- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором/Виконавцем/Партнером Акції, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

7.5. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Умов проведення Акції, і/або питань, не врегульованих цими Умовами,- остаточне рішення приймається Організатором Акції, відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

 

Примітка:
* Наведена знижка на Акційні Страхові продукти СК «Глобус» VIG розраховується, як співвідношення розміру знижки до попередніх розмірів страхових платежів на відповідні Страхові продукти.

 

  *       *       *

 


 
 
  вверх