Интернет-магaзин ГЛОБУС VIG



Написать письмо Позвонить по Скайп
 
 
русукр
Головна Про компанію Акції Оплата і доставка Контакти
 
 
Карта споживача
Загальна інформація Порядок використання Форми оплати за договір страхування Форми отримання страхування Книга скарг і пропозицій Необхідні документи


Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1 Slide 1
 
 
Новини компанії
 
Зміни в розкладі роботи СК «Глобус» на період 27-28 червня
Моторне (транспортне) страхове бюро України оцінило страхові компанії за результатами діяльності у 1 кварталі 2017 року.
СК «Глобус» присвоєно довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uаВВВ
 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і нажміть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністрацію.
АВТОСТРАХУВАННЯ

Автострахування – це різні види страхування, покликані допомогти власнику автомобіля відремонтувати своє авто після ДТП, приббати нове у разі викрадення або відшкодувати збитки, спричнені майну та здоровю третіх осіб з його вини.

Укладення Договору страхування (страхового полісу) скорочує автомобілісту непередбачені витрати, які виникають від ризиків на дорогах. іншими словами, страхування автомобіля - це захист майнових інтересів водія, який забезпечує йому впевненість за кермом.

МАЙНО, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Страхування майна - це різні види страхування рухомого та нерухомого майна громадян та юридичних осіб, які забезпечують  власнику майна впевненість в завтрашньому дні, захищаючи його від збитків, що виникають від ризиків, повязаних з експуатацією житла, будівель, особистих речей та предметів виробництва. 

Одночасно, в ході експлуатації майна виникають ризики завдання шкоди третім особам (сусідам, гостям, відвідувачам, випадеовим перехожим), які можуть постраждати від страхового випадку з майном власника. Захистити себе від таких збитків допоможе страхування відповідальності власника майна.

ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ

Особисті види страхування (медичне страхування, страхування від нещасних випадків та ін.) покликані забезпечити впевненість застрахованого в завтаршньому дні і захищають його від ризиків, повязаних з загрозою життю та здоровю. Ці види страхування можна придбати індивідуально чи для груп застрахованих, в тому числі для всієї сімї застрахованого чи колектива підприємства.

ВИЇЖДЖАЮЧИМ ЗА КОРДОН

Страхування туристів та пасажирів – це цілий ряд страхових продуктів, які дозволять бути впевненим у своїй подорожі за кордон та захистять від ризиків, повязаних з загрозою життю та здоровю, від збитків, у випадку втрати багажу чи документів,  а також від відповідальності, у випадку ДТП, що трапилось за кордоном з вини застрахованого.  Ці види страхування можна придбати як індивідуально, так і для груп, що виїжджають за кордон. Слід памятати, що деякі консульства не вида.ть візу без Договору страхування (страхового полісу) медичних витрат виїжджаючих за кордон. 

 
 
вверх
 
 
ic-globus.com © 2012.Дизайн сайта - ABC.NET.UA